Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme: 5 Nisan 2020

blog.masifdinamik.com.tr (“bize”, “biz” veya “bizim” tarafından işletilen blog.masifdinamik.com.tr web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Şartlarını (“Şartlar”, “Kullanım Şartları”) dikkatle okuyun. “).

Hizmete erişiminiz ve Hizmet’i kullanımınız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız koşuluna bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Fikri mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri blog.masifdinamik.com.tr ve lisans verenlerinin münhasır mülküdür ve olmaya devam edecektir.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya blog.masifdinamik.com.tr tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

blog.masifdinamik.com.tr, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, blog.masifdinamik.com.tr ürününün, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenmekten kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. veya bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Şartları ihlal ederseniz, sınırlama olmaksızın herhangi bir nedenle, önceden haber vermek veya yükümlülük altına girmeksizin Hizmetimize erişimi derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Şartların, fesihleri ​​gereği sona ermesi gereken tüm hükümler, sınırlama olmaksızın mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere fesihten sonra da devam eder.

Feragat

Hizmeti kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet, “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasına göre sunulmaktadır. Hizmet, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans akışı gibi zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla açık veya zımni herhangi bir garanti vermez.

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, yasalar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getiremememiz, bu haklardan feragat ettiği anlamına gelmez. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri geçerli kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve Hizmetle ilgili aramızda sahip olabileceğimiz önceki sözleşmelerin yerini alır ve bunların yerini alır.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bir revizyonun önemli olması durumunda, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişikliği neyin oluşturduğuna tamamen karar vereceğiz.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.